Tractors For Sale
First of the BRAND NEW VNL model! Fully loaded demo spec. Upgraded Edge exterior trim package, upgraded amenity package, and upgraded technology package. CARB certified D13 engine with 455hp and I-Tor...
Stock #664343
$179
| Mileage | 111 |
|---|---|
| Cab Style | Raised Roof |
| Engine | Volvo D13 (455hp) |
| Trans | Volvo I Shift 13 Spd I-Shift |
| Wheelbase | 222" |
| Axle Type | Tandem 13200 F / 40000 R |
| Suspension | Air Ride 8 Bag |
Now In Stock: 2025 Volvo VNL860 – Ready for the Long Haul!
Experience cutting-edge performance, efficiency, and comfort with the All-New 2025 Volvo VNL64T860! Powered by the Volvo D13 Turbo Compo...
Stock #SN664352
$179
| Engine | Volvo D13 (455hp) |
|---|---|
| Trans | Volvo Ishift 12 Spd Automated |
| Wheelbase | 222" |
| Suspension | Air Ride |
2021 Volvo Daycab Volvo D13 405 HP, I shift 12 speed, tandem axle air slide 5th , PM & DOT service completed comes with a 6 mos warranty, Fed Ex specs
Stock #282038
$38,225
| Mileage | 436,457 |
|---|---|
| Cab Style | Day Cab |
| Engine | Volvo D13 (405hp) |
| Trans | Volvo I-shift 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 180" |
| Axle Type | Tandem 12000 F / 40000 R |
| Suspension | Air |
Just off lease, 2022 Mack AN64T Mack MP8 505 HP, M-Drive, 185'WB air slide 5th, DOT inspected, PM service and warranty included Miles 243919
Pictures are of the sister truck this truck is going thro...
Stock #M026906
$73,750
| Mileage | 243,919 |
|---|---|
| Cab Style | Day Cab |
| Engine | Mack MP8 (505hp) |
| Trans | Mack M-Drive 12 Spd Automated |
| Wheelbase | 185" |
| Axle Type | Tandem 12000 F / 40000 R |
| Suspension | Air |




















