Trucks For Sale
2024 Isuzu NPR-HD Gas Box Truck – In Stock Now in Norfolk, VA
Need a dependable, easy-to-drive delivery truck that’s ready to work immediately? This new 2024 Isuzu NPR-HD gas box truck is built...
Stock #7RS212090
$72,000
| Mileage | 1,200 |
|---|---|
| Cab Style | Standard |
| Engine | Gmc GMPT 6.6L (350hp) |
| Trans | GMC 8L90 Hydra-Matic 8 Spd Auto |
| Wheelbase | 150" |
| Axle Type | Single 6830 F / 14550 R |
| Suspension | Spring |
???? Introducing the 2025 Mack Granite Construction Truck ????
Built tough for the demands of today’s job sites, this 2025 Mack Granite is ready to deliver and built to exceed expectations. Wheth...
Stock #8SM049119
| Engine | Mack MP8 (415hp) |
|---|---|
| Trans | Mack TMD12AFO-HD Mdrive HD 12 Spd mDrive |
| Wheelbase | 269" |
| Axle Type | Tandem 20000 F / 46000 R |
| Suspension | Camelback |
Ready to tackle your toughest jobs today, this in-stock 2026 Mack Granite GR64B Rolloff is built for high-performance demands and immediate delivery. Engineered with a setback front axle for superior ...
Stock #3TM052859
$257,995
| Engine | Mack MP7 (425hp) |
|---|---|
| Trans | Allison 4500 RDS 6 Spd Auto |
| Wheelbase | 259" |
| Axle Type | Tandem 20000 F / 44000 R |
| Suspension | Camelback |
2026 Isuzu NRR Crew Cab Landscape Truck
IN STOCK NOW • READY FOR IMMEDIATE DELIVERY • CHESAPEAKE, VIRGINIA
Stop dragging trailers. Start running a more efficient landscape operation.
This b...
Stock #4TSR00001
$84,995
| Engine | Gmc GMPT 6.6L (350hp) |
|---|---|
| Eng Size | 6.6 |
| Trans | Allison 1000 RDS 6 Spd Auto |
| Wheelbase | 200" |
| Axle Type | Single 7275 F / 14550 R |
| Suspension | Spring |
IN STOCK & READY TO DELIVER! Get Uptime Now with the Hino L6 + Hino Edge
Stop waiting weeks. Start earning today! This premium, supported, and high-efficiency Hino L6 is available for immediate deliv...
Stock #0T5T52844
$127,795
| Engine | Cummins ISB6.7 (260hp) |
|---|---|
| Eng Size | 6.7 |
| Trans | Allison 2500 RDS 6 Spd Auto |
| Wheelbase | 271" |
| Axle Type | Single 10000 F / 19000 R |
| Suspension | Spring |
2026 Hino L7 – More than a Truck
A Class 7 cab & chassis built for strength, comfort, and endless upfit potential.
Stock #T5T50430
| Engine | Cummins 6.7L (260hp) |
|---|---|
| Eng Size | 6.7l |
| Trans | Allison 2500RDS 6 Spd Auto |
| Wheelbase | 271" |
| Axle Type | Single 12 F / 21 R |
| Suspension | Hendrickson |
DOMINATE THE ROAD WITH THE 2025 ISUZU NPR-HD
The Ultimate Powerhouse for Your Business—In Stock and Ready for Immediate Delivery!
Elevate your fleet with the 2025 Isuzu NPR-HD, a precision-engine...
Stock #XSS210047
$74,750
| Engine | Gmc GMPT 6.6L (350hp) |
|---|---|
| Trans | GMC 8L90 Hydra-Matic 8 Spd Auto |
| Wheelbase | 150" |
| Axle Type | Single 6830 F / 14550 R |
| Suspension | Leaf Spring |
In stock for immediate delivery
THE WORKHORSE YOU NEED IS IN STOCK AND READY TO ROLL!
Stop dreaming about the perfect rolloff and start driving it. Available right now in Chesapeake, Virginia, this ...
Stock #8TM055871
$252,750
| Engine | Mack MP7 (355hp) |
|---|---|
| Trans | Allison 3000 RDS 6 Spd Auto |
| Wheelbase | 259" |
| Axle Type | Tandem 20000 F / 44000 R |
| Suspension | Camelback |
Tired of CDL headaches and underpowered trucks slowing you down? Get ready to revolutionize your landscape and contracting business with the brand-new, job-ready Hino L6 Non-CDL Dump Truck!
Unleash...
Stock #6S5T50777
$111,750
| Engine | Cummins 6.7L (260hp) |
|---|---|
| Trans | Allison 2200RDS 6 Spd Auto |
| Wheelbase | 217" |
| Axle Type | Single 10000 F / 19000 R |
| Suspension | Spring |
2026 Hino L7 Non-CDL Reefer – 22' Morgan Body with Thermo King T-890
The 2026 Hino L7 Non-CDL Reefer is purpos...
Stock #T5T50048
| Engine | Cummins B6.7 (260hp) |
|---|---|
| Eng Size | 6.7l |
| Trans | Allison 2500 RDS 6 Spd Auto |
| Wheelbase | 235" |
| Axle Type | Single 12 F / 21 R |
| Suspension | Hendrickson |
In stock, Built for the Long Haul. Ready for the City. The 2024 Hino S5 16' Reefer — Powered by Isuzu. Available NOW.
Looking for the ultimate metro delivery machine? This isn’t just a truck; it�...
Stock #305953
$116,500
| Engine | Isuzu 4HK1-TC (215hp) |
|---|---|
| Eng Size | 5l |
| Trans | Aisin A465 6 Spd Auto |
| Wheelbase | 150" |
| Axle Type | Single 7275 F / 14550 R |
| Suspension | Spring |
FOR SALE: The Only Used Reefer That Eliminates the Risk.
TMI Truck & Equipment, a division of Potomac Truck Center, presents the smartest used truck purchase on the market.
Why? Because this Used ...
Stock #T50001
$32,000
| Mileage | 373,000 |
|---|---|
| Engine | Hino JO8E (260hp) |
| Trans | Allison Auto 6 Spd Auto |
| Axle Type | Single 10000 F / 19000 R |
| Suspension | Spring |





















