Isuzu Trucks For Sale
Isuzu
DOMINATE THE ROAD WITH THE 2025 ISUZU NPR-HD
The Ultimate Powerhouse for Your Business—In Stock and Ready for Immediate Delivery!
Elevate your fleet with the 2025 Isuzu NPR-HD, a precision-engine...
Stock #XSS210047
$74,750
| Engine | Gmc GMPT 6.6L (350hp) |
|---|---|
| Trans | GMC 8L90 Hydra-Matic 8 Spd Auto |
| Wheelbase | 150" |
| Axle Type | Single 6830 F / 14550 R |
| Suspension | Leaf Spring |
???? FEATURE TRUCK: 2024 ISUZU NQR GAS CREW CAB DUMP - READY FOR IMMEDIATE DELIVERY!
????TMI TRUCK / Potomac Truck Center is proud to offer the ultimate workhorse built for the toughest jobs in the ...
Stock #8RS500127
$79,450
| Engine | Gmc GMPT 6.6L (350hp) |
|---|---|
| Eng Size | 6.6 |
| Trans | Allison 1000 RDS 6 Spd Auto |
| Wheelbase | 150" |
| Axle Type | Single 6830 F / 14550 R |
| Suspension | Spring |
Massive Capacity. Maximum Security. Professional Grad for Immediate delivery!
The 2025 Isuzu NRR, now upfitted with a premium 20-foot Flatbed Body designed to handle your most demanding hauls with ea...
Stock #5S7P02823
$76,750
| Engine | Isuzu 4HK1-TC (215hp) |
|---|---|
| Eng Size | 5.19 |
| Trans | Aisin A465 6 Spd Auto |
| Wheelbase | 176" |
| Axle Type | Single 7275 F / 14550 R |
| Suspension | Leaf Spring |
READY TO WORK: THE ULTIMATE 2027 ISUZU NRR GAS CREW CAB 14 FT MORGAN VAN BODY | IN STOCK FOR IMMEDIATE DELIVERY
Built for the Pros: Contractors, Plumbers, Electricians, and Tradesmen. Stop waiting fo...
Stock #3VSR00025
$94,750
| Mileage | 750 |
|---|---|
| Engine | Gmpt GMPT 6.6L (350hp) |
| Eng Size | 6.7l |
| Trans | Allison 1000 RDS 6 Spd Auto |
| Wheelbase | 176" |
| Axle Type | Single |
| Suspension | Spring |











