Mack Trucks For Sale
Mack
???? Introducing the 2025 Mack Granite Construction Truck ????
Built tough for the demands of today’s job sites, this 2025 Mack Granite is ready to deliver and built to exceed expectations. Wheth...
Stock #8SM049119
| Engine | Mack MP8 (415hp) |
|---|---|
| Trans | Mack TMD12AFO-HD Mdrive HD 12 Spd mDrive |
| Wheelbase | 269" |
| Axle Type | Tandem 20000 F / 46000 R |
| Suspension | Camelback |
Ready to tackle your toughest jobs today, this in-stock 2026 Mack Granite GR64B Rolloff is built for high-performance demands and immediate delivery. Engineered with a setback front axle for superior ...
Stock #3TM052859
$257,995
| Engine | Mack MP7 (425hp) |
|---|---|
| Trans | Allison 4500 RDS 6 Spd Auto |
| Wheelbase | 259" |
| Axle Type | Tandem 20000 F / 44000 R |
| Suspension | Camelback |
POTOMAC TRUCK CENTER: NO GAMES. NO HIDDEN FEES.
IN STOCK: NEW 2026 MACK® GRANITE® QUAD AXLE DUMP
The Ultimate Vocational Workhorse – Available for Immediate Delivery
TRANSPARENT PRICING: FET IN...
Stock #9TM003218
$252,500
| Mileage | 750 |
|---|---|
| Engine | Mack MP7 (425hp) |
| Trans | Allison 4500 RDS 6 Spd Auto |
| Wheelbase | 269" |
| Axle Type | Tandem 18000 F / 40000 R |
| Suspension | Spring |




















