Box Van Trucks For Sale
Box Van Trucks
DOMINATE THE ROAD WITH THE 2025 ISUZU NPR-HD
The Ultimate Powerhouse for Your Business—In Stock and Ready for Immediate Delivery!
Elevate your fleet with the 2025 Isuzu NPR-HD, a precision-engine...
Stock #XSS210047
$74,750
| Engine | Gmc GMPT 6.6L (350hp) |
|---|---|
| Trans | GMC 8L90 Hydra-Matic 8 Spd Auto |
| Wheelbase | 150" |
| Axle Type | Single 6830 F / 14550 R |
| Suspension | Leaf Spring |
FOR SALE: The Only Used Reefer That Eliminates the Risk.
TMI Truck & Equipment, a division of Potomac Truck Center, presents the smartest used truck purchase on the market.
Why? Because this Used ...
Stock #T50001
$32,000
| Mileage | 373,000 |
|---|---|
| Engine | Hino JO8E (260hp) |
| Trans | Allison Auto 6 Spd Auto |
| Axle Type | Single 10000 F / 19000 R |
| Suspension | Spring |
Truck in picture is an example phot. The original is getting ready for sale.
2022 Hino L6 Cummins 240 HP, Allison HS 6 speed, 26' dry van with liftgate,
Stock #T50260
$49,995
| Mileage | 170,100 |
|---|---|
| Engine | Cummins 6.7 (240hp) |
| Trans | Allison 2500HS 6 Spd Auto |
| Wheelbase | 271" |
| Axle Type | Single 10000 F / 19000 R |
| Suspension | Spring |
Just in off lease. getting the service done, detailing etc. Give us a call.
2017 Hino 268A 18' Refer truck, Just came out of lease, low miles (175K) DOT, PM done, ready to work.
Stock #S50759
$32,000
| Mileage | 175,000 |
|---|---|
| Engine | Hino JO8E (260hp) |
| Trans | Allison Auto 6 Spd Auto |
| Wheelbase | 235" |
| Axle Type | Single 10000 F / 19000 R |
| Suspension | Spring |
2021 Hino L7 Hino JO8E 260 HP, Auto, 22' refer body (new reconditioned body) de-rated to under CDL. liftgate, DOT inspected, PM service completed, warranties
Stock #T50003
$57,975
| Mileage | 343,000 |
|---|---|
| Engine | Hino JO8E (260hp) |
| Trans | Allison 2500HS 6 Spd Auto |
| Wheelbase | 235" |
| Axle Type | Single 10000 F / 19000 R |
| Suspension | Spring |
READY TO WORK: THE ULTIMATE 2027 ISUZU NRR GAS CREW CAB 14 FT MORGAN VAN BODY | IN STOCK FOR IMMEDIATE DELIVERY
Built for the Pros: Contractors, Plumbers, Electricians, and Tradesmen. Stop waiting fo...
Stock #3VSR00025
$94,750
| Mileage | 750 |
|---|---|
| Engine | Gmpt GMPT 6.6L (350hp) |
| Eng Size | 6.7l |
| Trans | Allison 1000 RDS 6 Spd Auto |
| Wheelbase | 176" |
| Axle Type | Single |
| Suspension | Spring |












